Wynajem auta dostawczego a opłaty dodatkowe

Osoby, które są zainteresowane wynajmem auta dostawczego powinny zwrócić uwagę na wszelkie kruczki i haczyki, które mogą stosować nieuczciwe wypożyczalnie. Dzięki kilku naszym cennym wskazówkom i poradom mogą Państwo zaoszczędzić sporo nerwów i gotówki.

O czym należy pamiętać?

Wynajem auta dostawczego Opole jest dość prostym zadaniem, ale nie oznacza to wcale, że nie trzeba zachować czujności. Przy protokole odbioru warto zwrócić uwagę przede wszystkim na opłaty związane ze zwrotem brudnego auta dostawczego. Młode wypożyczalnie bardzo dbają o renomę i przyciągnięcie nowych klientów, dlatego też zwracają szczególną uwagę na stan wizualny swojej floty pojazdowej. Warto sprawdzić również ile kosztować będzie oddanie auta dostawczego po czasie albo poza godzinami pracy wypożyczalni. Na szczęście, gdy wcześniej poinformuje się o opóźnieniach to nie powinno być żadnego większego problemu.

Opłaty dodatkowe

Wiele wypożyczalni oferuje swoim klientom również możliwość wypożyczenia dodatkowego sprzętu. Renomowane wypożyczalnie mają w swojej ofercie nie tylko wózki widłowe i pasy transportowe, ale również foteliki dla dzieci. Jeżeli przeprowadzamy się z całą rodziną, to warto zwrócić uwagę na koszty dodatkowych elementów. Niektóre wypożyczalnie oferują również możliwość podstawienia i odbioru auta dostawczego pod wskazany adres. Usługi tego typu to wydatek od 50 do 100 zł.