giełda furgonetka

Jak przewieźć silnik samochodowy?

Silnik jest bez wątpienia jedną z najczęściej przewożonych części samochodowych. Jest drogim układem, więc jednocześnie poszukiwanym przez sporą liczbę właścicieli samochodów. Niestety jego duże rozmiary i waga uniemożliwiają zlecenie transportu firmie kurierskiej.

Silnik może jednak przewieźć dedykowana firma transportowa. Przed transportem należy umieścić silnik na palecie i odpowiednio go zabezpieczyć. Konieczne jest spuszczenie z niego oleju i dokładne wysuszenie. Jeżeli chcesz tanio przewieźć silnik, ciekawą ofertę ma dla Ciebie giełda transportowa Furgonetka dostępna pod adresem https://gielda.furgonetka.pl/. Wchodząc na tę stronę masz gwarancje, że nie przepłacisz za przewiezienie ładunku, a do tego, że zlecenie będzie wykonane przez profesjonalną i uczciwą firmę transportową.

Na giełdzie transportowej możesz dodać bezpłatne ogłoszenie dotyczące zlecenia na przewóz silnika samochodowego. Wystarczy wybrać odpowiednią kategorię. W tym wypadku będzie to „maszyny i sprzęt”. W ogłoszeniu możesz podać wszystkie szczegóły zlecenia – termin odbioru silnika, miejsce odbioru oraz miejsce dostarczenia, budżet na przewóz, wymiary, wagę, a nawet zdjęcia silnika. Firmy zainteresowane przewozem odpowiedzą na Twoje ogłoszenie i zaproponują przewóz rzeczy wchodzących w skład zlecenia, np. silnika i ewentualnych dodatkowych elementów za odpowiednią dla nich stawkę. Możesz poczekać na kilka wycen od firm transportowych, porównać wszystkie wybrane, sprawdzić opinie o kierowcach i dopiero zdecydować się na najlepszą według Ciebie opcję. Następnie dane kontaktowe do wybranego przewoźnika otrzymasz na maila podanego przy rejestracji i umówisz się z przewoźnikiem na realizację zlecenia.

Firmy transportowe wykonujące transport samochodów, motocykli i dużych części samochodowy wiedzą dokładnie, jak zrealizować przewóz, by przesyłka była bezpieczna i dotarła na miejsce w ustalonym czasie. Zajmują się też załadunkiem i rozładunkiem silników jeśli tego potrzebujesz. Zobacz przykład tanio przewiezionego silnika. Nadawca zapłacił tylko 160 zł. Mimo, że zlecenie obejmowało aż 271km z Gliwic do Rzeszowa.

Wystaw darmowe ogłoszenie jużteraz na https://gielda.furgonetka.pl/ i przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić na transporcie swojego silnika. Masz inną rzecz do przewiezienia? Giełda zapewnia transport wielu nietypowych rzeczy. Znajdziesz na niej kategorie takie jak: meble, przeprowadzki, ładunku, maszyny i sprzęt, samochody, motocykle, inne pojazdy i pozostałe – więc nie ma ograniczeń.